Media Remote (1.6.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: or
az: və ya

en: pixels
az: piksellər
