Media Remote (1.6.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: pixels
jv: piksel
