Media Remote (1.7.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Add
fr: Ajouter

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: or
fr: ou

en: Invalid URL.
fr: URL invalide.
