Media Remote (1.8.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: or
gu: અથવા
