Media Remote (1.8.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Name
hi: नाम

en: Add
hi: जोड़ें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: or
hi: अथवा

en: pixels
hi: पिक्सेल
