Media Remote (1.8.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: or
ps: او
