Media Remote (1.9.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Add
de: Hinzufügen

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Media
de: Medien

en: or
de: oder

en: Iframe width
de: Iframe-Breite

en: Iframe height
de: Iframe-Höhe

en: pixels
de: Pixel

en: Invalid URL.
de: Ungültige URL.

en: App Key
de: App-Schlüssel
