Media Remote (1.9.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: or
pl: lub

en: pixels
pl: piksele

en: Invalid URL.
pl: Nieprawidłowy odnośnik.
