Media Remote (1.9.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: or
ta: அல்லது

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
