Media Remote (1.9.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Name
cy: Enw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: or
cy: neu
