Media Remote (1.9.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: or
da: eller

en: pixels
da: pixel

en: Invalid URL.
da: Ugyldig URL
