Media Remote (1.9.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Name
oc: Nom

en: Add
oc: Apondre

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: or
oc: o

en: pixels
oc: pixèls
