Media Remote (1.9.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: or
ro: sau

en: pixels
ro: pixeli
