Media Remote (1.9.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Name
ru: Название

en: Add
ru: Добавить

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: or
ru: или

en: Iframe width
ru: Ширина Iframe

en: Iframe height
ru: Высота Iframe

en: pixels
ru: пикселей

en: Invalid URL.
ru: Неправильный URL.
