Media Remote (1.10.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Name
is: Nafn

en: Add
is: Bæta við

en: URL
is: vefslóð

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: or
is: eða
