Media Remote HLS (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: pixels
ar: بكسلات
