Media Remote HLS (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: pixels
tr: piksel
