Media Responsive Thumbnail (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Media
fr: Média

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to media item
fr: Lié à l'élément média

en: Media item
fr: Élément de média
