Media Responsive Thumbnail (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to media item
ru: Связано с элементом медиа

en: Media item
ru: Элемент мультимедиа
