Media Responsive Thumbnail (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Media
uk: Медіа

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to media item
uk: Пов'язано посиланням з медіа-об'єктом

en: Media item
uk: Елемент медіа
