Media Revisions UI (2.0.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Media
ca: Multimèdia

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
ca: @type: suprimit %title amb revisió %revision.

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ca: @type: s'ha tornat enrere la revisió %revision del %title.

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: User permissions
ca: Permisos d'usuari

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?

en: To view a revision, you also need permission to view the media item.
ca: Per veure una revisió, també necessites tenir permisos a veure l'element mèdia.
