Media Revisions UI (2.0.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Media
el: Μέσα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: @type: deleted %title revision %revision.
el: @type: διαγράφηκε το %title, αναθεώρηση %revision.

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
el: @type: έγινε επαναφορά του %title, αναθεώρηση %revision.

en: Revert to earlier revision
el: Επαναφορά σε προηγούμενη αναθεώρηση

en: Delete earlier revision
el: Διαγραφή προηγούμενης αναθεώρησης

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: User permissions
el: Άδειες χρήστη
