Media Revisions UI (2.0.0) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Media
et: Meedia

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
et: @type: %title redaktsioon %revision kustutatud.

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
et: @type: muudetud tagasi %title %revision redaktsiooniks.

en: Revert to earlier revision
et: Taanda eelnevale redaktsioonile

en: Delete earlier revision
et: Kustuta eelnev redaktsioon

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: User permissions
et: Kasutajaõigused

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
et: @type %title on ennistatud redaktsioonini %revision-date.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Revert to earlier revision of a translation
et: Ennista varasemale tõlke redaktsioonile

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks

en: To view a revision, you also need permission to view the media item.
et: Redaktsiooni vaatamiseks on vajalik ka meedia elemendi vaatamise õigust.
