Media Revisions UI (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: About
my: အကြောင်း
