Media Revisions UI (2.0.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Revisions
sl: Različice

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sl: @type: %title izbrisano, različica %revision.

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: @type: reverted %title revision %revision.
sl: %type: posodobljen %title.
