Media Revisions UI (2.0.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Revisions
sv: Versioner

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sv: @type: raderade version %revision av %title.

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sv: @type: återställde version %revision av %title.

en: Revert to earlier revision
sv: Återgå till tidigare version

en: Delete earlier revision
sv: Radera tidigare version

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: User permissions
sv: Behörigheter för användare

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
sv: @type %title har återställts till versionen från %revision-date.

en: @date by @username
sv: @date av @username

en: Revert to earlier revision of a translation
sv: Återgå till tidigare version av en översättning
