Media Revisions UI (2.1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Revisions for %title
dz: %title གི་དོན་ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: @type: deleted %title revision %revision.
dz: @type: བཏོན་གཏང་ཡོད་པའི་ %title བསྐྱར་སྦྱོང་ %revision.

en: Copy of the revision from %date.
dz: %date ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་གི་འདྲ་བཤུས།

en: @type: reverted %title revision %revision.
dz: @type: རྒྱབ་ལོག་ཡོད་པའི་ %title བསྐྱར་སྦྱོང་ %revision.
