Media Revisions UI (2.1.0-rc1) - en to no translation catalogue (25 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Revisions
no: Versjoner

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
no: @type: %title versjon %revision slettet.

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
no: @type: %title versjon %revision tilbakeført.

en: Revert to earlier revision
no: Tilbakestill til en tidligere versjon

en: Delete earlier revision
no: Slett tidligere versjon

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: User permissions
no: Brukertillatelser

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
no: @type %title har blitt tilbakestilt til revisjonen fra %revision-date.

en: @date by @username
no: @date av @username

en: Revert to earlier revision of a translation
no: Gå tilbake til en tidligere versjon av en oversettelse

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil tilbakestille @language oversettelsen til revisjonen fra %revision-date?

en: Revert content shared among translations
no: Tilbakestill innhold som er delt blant oversettelsene

en: Set as current revision
no: Sett som nåværende revisjon

en: To view a revision, you also need permission to view the media item.
no: For å se en revisjon trenger du også tillatelse til å vise medieelementet.
