Media Revisions UI (2.1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
