Media Revisions UI (2.1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Media
oc: Mèdia

en: Revert
oc: Restablir

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz tornar a la version del %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz suprimir la version del %revision-date ?

en: @type: deleted %title revision %revision.
oc: @type  : « %title » - version '%revision' suprimida.

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Copy of the revision from %date.
oc: Copiar la version del %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
oc: @type  : « %title » remplaçat per la revision %revision.

en: Revert to earlier revision
oc: Canvia a una revision anteriror

en: Delete earlier revision
oc: Suprimís una revision anterior

en: User permissions
oc: Dreits de l'utilizaire
