Media Revisions UI (2.1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Revisions
bg: Редакции

en: Media
bg: Медия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
bg: @type: изтрита %title редакция %revision.

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
bg: @type: върната %title редакция %revision.

en: Revert to earlier revision
bg: Върни предишна редакция

en: Delete earlier revision
bg: Изтрий предишна редакция
