Media Revisions UI (2.1.0) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Revisions
da: Versioner

en: Revert
da: Gendan

en: Revisions for %title
da: Versioner af %title

en: Revision
da: Version

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at vende tilbage til versionen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at slette versionen fra %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
da: @type: %title version %revision slettet.

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Copy of the revision from %date.
da: Kopi af versionen fra %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
da: @type: %title version %revision gendannet.

en: Revert to earlier revision
da: Gendan tidligere version

en: Delete earlier revision
da: Slet tidligere version

en: Current revision
da: Nuværende version

en: User permissions
da: Brugertilladelser

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
da: @type %title er blevet rullet tilbage til versionen fra %revision-date.

en: @date by @username
da: @date af @username

en: Revert to earlier revision of a translation
da: Gendan en tidligere version af en oversættelse

en: @langname revisions for %title
da: @langname versioner af %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
da: Er du sikker på, at du ønsker at gendanne @language-oversættelsen af versionen fra %revision-date?

en: Revert content shared among translations
da: Gendan indholds som deles mellem oversættelser
