Media Revisions UI (2.1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
eo: @type: malfarita %title revizio %revision.

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
eo: @type: malfarita %title revizio %revision.

en: Revert to earlier revision
eo: Vi provis malfari al pli frua revizio.

en: Delete earlier revision
eo: Forigis pli fruan revizion.
