Media Revisions UI (2.1.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Revisions
hr: Revizije

en: Media
hr: Mediji

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
hr: @type: uklonjena %title revizija %revision.

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
hr: @type: vraćen %title revizija %revision.

en: Revert to earlier revision
hr: Vraća na raniju reviziju

en: Delete earlier revision
hr: Ukloni raniju reviziju

en: User permissions
hr: Korisnička dopuštenja
