Media Revisions UI (2.1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Revision
is: Útgáfa

en: About
is: Um

en: To view a revision, you also need permission to view the media item.
is: Til að skoða eldri útgáfu þarftu einnig heimild til að skoða margmiðlunarefnið.
