Media Revisions UI (2.1.0) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Revisions
pl: Wersje

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
pl: @type: usunięto wersję %revision węzła %title.

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
pl: @type: przywrócono wersję %revision węzła %title.

en: Revert to earlier revision
pl: Przywróć poprzednią wersję

en: Delete earlier revision
pl: Usuń poprzednią wersję

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: User permissions
pl: Uprawnienia użytkownika

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
pl: Przywrócono wersję węzła @type %title z dnia %revision-date.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: Revert to earlier revision of a translation
pl: Przywróć wcześniejszą wersję tłumaczenia

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję tłumaczenia na język @language z dnia %revision-date?

en: Revert content shared among translations
pl: Przywróć zawartość dzieloną między tłumaczeniami

en: Set as current revision
pl: Ustaw jako bieżącą wersję

en: To view a revision, you also need permission to view the media item.
pl: Aby wyświetlić wersję, trzeba również posiadać uprawnienie do wyświetlenia elementu mediów.
