Media Revisions UI (2.0.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: User permissions
eu: Erabiltzaile baimenak
