Media Revisions UI (2.1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Revisions
hi: संशोधन

en: Media
hi: मीडिया

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: Revisions for %title
hi: %title के लिए सुधारण |

en: Revision
hi: संशोधन

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hi: क्या आप सच में इस सुधारण से पहले वाले सुधारण %revision-date पर लौटना चाहते हैं?

en: @type: deleted %title revision %revision.
hi: @type: मिटाया %title revision %revision.

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Copy of the revision from %date.
hi: %date से संशोधन की कॉपी.

en: Delete earlier revision
hi: पुराना संशोधन मिटाएँ
