Media Revisions UI (2.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Revert
mn: Буцаах

en: User permissions
mn: Хэрэглэгчийн эрх
