Media Revisions UI (2.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: User permissions
te: వాడుకరి అనుమతులు
