Media Revisions UI (2.0.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: User permissions
ug: ئەزالار ھوقۇق چېكى
