Media Skyfish (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Images per page
ru: Изображений на страницу

en: About
ru: Информация
