Media Skyfish (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Media
ca: Multimèdia

en: Images per page
ca: Imatges per pàgina

en: About
ca: Detalls
