Media Skyfish (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Media
el: Μέσα

en: Images per page
el: Εικόνες ανά σελίδα

en: About
el: Περί
