Media Skyfish (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Media
es: Multimedia

en: Images per page
es: imagen por página

en: About
es: Acerca de
