Media Skyfish (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Media
he: מדיה

en: Images per page
he: תמונות בעמוד

en: About
he: אודות
