Media Skyfish (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Media
sk: Médiá

en: Images per page
sk: Počet obrázkov na stranu

en: About
sk: Informácie o
