Media Stream (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: yes
ka: დიახ

en: Add
ka: დამატება

en: hidden
ka: დამალული

en: no
ka: არა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
