Media Stream (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: yes
lt: taip

en: Add
lt: Pridėti

en: hidden
lt: paslėptas

en: no
lt: ne

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Loop
lt: Ciklas

en: pixels
lt: pikseliai
