Media Stream (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: yes
sk: áno

en: Add
sk: Pridať

en: hidden
sk: skryté

en: no
sk: nie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: pixels
sk: pixelov

en: visible
sk: zobrazené
